Dekorasyon

Banyo Zemin Modelleri

Posted in:

Banyo Zemin Modelleri

Banyo, evin en çok kullanılan ve misafirlerin ilgilisini çeken bölümüdür. Peki aksesuar seçiminin dışında, zeminde dikkat etmeniz gereken konular nelerdir dilerseniz birlikte inceleyelim.
Ebat seçiminde , yer seramiği ile duvar seramiği uyum içinde olmalıdır. Banyo zemini döşemesinde banyonuzun yer seramiği ile duvar seramiğiyle benzerlik göstermesi en önemli unsurlardır . Önemli bir ayrıntıda ıslak zeminden dolayı ürün seçiminde çok dikkatli olmanızdır.
İstediğiniz ölçüler de seramik bulma ihtimaliniz az olduğu için , mermer döşeme tercih edeceklere önerim, zemin hem leke verir, hem de kullanışlı olmaz .Yapmanız gereken , büyük ölçekli seramikleri kendi istediğiniz ebatlarda kestirmenizdir.. “Banyo dekorasyonu“nda seramik seçimlerinizde farklı renk ve ebatlarda seramik seçimi yaparak farklı renklerin büyüsünü yakalayıp , tonların birbirine geçişi ile banyonuza derinlik katabilirsiniz.

Untitled 65551 Banyo Zemin Modelleri

 

 

 

.

Siyah renk sevenler için güzel bir model , duvardaki beyaz renk siyah zeminle kontrast oluşturmuş.jyhyh Banyo Zemin Modelleri

Özellikle zemin  ve  aksesuar seçimlerinde , renklerin birbirine uyumu  oldukça şık olmuş.

jjg Banyo Zemin Modelleri

Mor tonlarıyla gri  renginin  uyumunu her zaman beğenmişimdir. Gri renk de ki zemin seçimini  ancak bu şekilde yumuşatabilirsiniz. Çok sade ve zevkli  bir seçim.

e2q Banyo Zemin Modelleri

İşte ayrılamaz üç renk  siyah ,gri , kırmızı….

dda Banyo Zemin Modelleri

Yeşil renk seçimlerini , genelde mutfak dekorasyonunda görmeye alışık olsak da , banyoda da hiç fena durmamış.

w3 Banyo Zemin Modelleri
Seçim olarak, alışılagelmiş zemin modellerinden çok farklı olsada  . Renkli yaşamdan hoşlananların  favorisi olacağına eminim.

Comments are closed